Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się świetną przygodą, aczkolwiek pamiętać należy o, że podróżując samolotem należy prawidłowo się do niej przygotować. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek Canada visa online.

Po co wymagana jest tak de facto eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została głównie po to, aby osoby podróżujące do Kanady posiadały 100% pewności, że przy przekraczaniu granicy nie będą mieć żadnych znaczniejszych przeszkód. Mieć na uwadze należy zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje zapewnienia, iż będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy podróżny musi przygotować się na wywiad z pracownikiem emigracyjnym.

Jak można uzyskać eTA Canada?

Komfortowym wyjściem jest niewątpliwie złożenie wniosku online. Mogą tego dokonać wszystkie osoby które, mają dostęp do internetu oraz zdołają zrealizować płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z opłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeśli chodzi o same pytania to dotyczą one zasadniczych informacji osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, seria paszportu i jego ważność itp. We wniosku należy ustalić również z którą sumą pieniężną planuje się wjechać do Kanady. W sieci można odnaleźć internetowe poradniki, dzięki któremu każdy będzie w stanie wypełnić wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Uzupełnienie wniosku musi zająć około 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na e-wizę?


Przy wypełnianiu wniosku trzeba podać oczywiście swój mail, na który po kilkunastu minutach przyjdzie wiadomość o pozytywnym zatwierdzeniu eTA.

W niektórych sytuacjach wymagane jest aczkolwiek pomocnicze skontrolowanie, w owym czasie na maila zostanie przesłana wiadomość, że konkretny wniosek potrzebuje ponadprogramowej kontroli, zatem na odzew trzeba poczekać 1-3 dni. Powinno się nadmienić również i o tym, iż eTA jest automatycznie łączona z paszportem, dlatego też nie należy go wcześniej drukować.

Zobacz także:
eta kanada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.