Elektroniczna wiza do Kenii, innymi słowy sposób na podróż bez zbędnych formalności.

Wakacje w Kenii są ostatnimi czasy coraz bardziej popularne. Ów afrykański kierunek zachęca przyjeżdżających piękną pogodą oraz sezonem, który trwa w praktyce przez okrągły rok, z malowniczymi plażami oraz okazją do współżycia z dziką naturą. Zgodnie z aktualnymi przepisami, niezbędna jest wiza do Kenii,, jaką muszą zakupić zarówno wyjeżdżający, jak również jednostki podróżujące w sprawach służbowych. Z wizowego obowiązku zwolnione są jedynie dzieci poniżej poziomu 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką bliskich.

Tak aby uzyskać wizę, nie trzeba dopełniać żadnych formalności!

W dzisiejszych czasach żeby załatwić wizę, nigdy nie ma potrzeby by sterczeć w kolejkach albo biegać po urzędach. Każde formalności jest możliwe by uregulować w miejscu zamieszkania, kilkoma kliknięciami myszką. Jest to bardzo komfortowe dla zapracowanych osób, które przewidują wyjazd oraz nie posiadają czasu na wielką biurokrację. Wiza jest realna do zdobycia na lotnisku, jednak co jeśli zapomnimy ze sobą żądanego zezwolenia oraz nie będzie ona nam wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwość złożyć nadzwyczaj prosto poprzez internet. Aby mieć pełne przekonanie prawidłowego wnioskowania o dokument, warto korzystać z filii pośrednictwa wizowego, która się zajmie zrealizowaniem wizy w bezproblemowy i szybki sposób. Za sprawą pośrednika jest możliwe osiągnąć jakikolwiek rodzaj wizy, w zależności od przypuszczanej długości pobytu na terenie Kenii.

Jak jest możliwe wnioskować o elektroniczną wizę?

Formularz związany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do formularza w jakim wypada zaznaczyć wariant wizy o jaką aplikujemy, wypada dorzucić skan paszportu – musi być on ważny przez minimum 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny jest także kolorowy skan zdjęcia w rozmiarze paszportu, lotnicza rezerwacja ewentualnie hotelowa. Wykonanie wizy nigdy nie wiąże się z kolosalnymi należnościami – pod uwagę jest brana cena pośrednika i należność konsularna, która jest zależna od wariantu wizy. Dzięki elektronicznej drodze kategorycznie unikamy tymczasem załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Domyślny czas wyrabiania wizy elektronicznej to jedynie 2 dni robocze.

Dowiedz się więcej:

kenya visa application

Leave a Reply

Your email address will not be published.